PİDEFABRİC / BURSA

pidefabric bursa

Pidefabric’e ilk girine “pideci değil mi?” diye soracaktım, ama kendimi tuttum. Son derece modern, komple IKEA ürünleri ile donatılmış bir mekan. Kendimi Alaçatı ve Çeşme’de minik aile cafelerinde gibi hissettim. Müzik tam kulaklara ziyafet çektiriyordu resmen, özenli ve zevkli bir yer burası kesinlikle.
Menüde mahalle pidecisi dışında birşeyler ararsanız bulmak mümkün. Bu yüzden menü de ikiye ayrılmış. Standart pideler diye bir başlık var, bu grup bildiğiniz pide menüsü. Diğer taraf sunumu farklı ve özellikli çeşit çeşit pidelerden oluşuyor.
İlk olarak İstanbul’da merkezi olan bir yer sandım ama değilmiş.Bir web sitesi yok henüz. Bu bir sıkıntı ve bir handikap aslında. Pidefabric isminden uyandırdığı merak ve ilgiden dolayı bir web site hakediyor. Ben bir yer gördüm diye Google’a yazıyorsunuz Pidefabric adını; Bursa‘da mekan tanıtan siteler telefon ve adres yazmış, ondan başka bir bilgi yok, bulunamıyor zaten. Ben şahsen bodozlama gittim bir cesaret.
Dediğim gibi içeriye girince, üzerine menüyü ele alıp  bakınca bu kaygı ortadan kayboluyor. Pidefabric’de hemen hemen 40 çeşit pide var.

pidefabric bursa

Üzeri harbi harbi silme fındık kaplı fırın sütlaç pide üzerine size mutlaka bir gelgel yapacaktır uzaklardan,uyarmadı demeyin.
Mekanda ayrıca güveç yemekleri de mevcut.
Ben çok beğendim ve keyif aldım. Size de tavsiye ederim.

pidefabric

Fotolar;
the fan of tasty foods 2010
Bursa

İletişim;
Nilüfer Hatun Caddesi  Cumh.Mahallesi
No: 142
Ataevler Girişi
Bursa
Tel : 0.224.452 89 89
web site ;

 

Reklamlar