ŞAHANE!!! BİHTER ERKMEN

bihter hayal kahvesi

Cumartesi akşamı kulaklarımızın pası gitti, bir kendimize geldik silkelendik. Sahnede Bihter Erkmen var ve 3. veya 4. şarkıda ne oluyor, nasıl iş bu yaaa gibisinden eşimle bakışmamız çok komikti, bir anda güle güle yarıldık. Bursa Hayal Kahvesinde O ses Türkiye yarışmasında çıktığı anda bize yarışma bitmiştir dedirten Bihter Erkmen canlı performansının etkisindeyiz hala…
Bütün gece sahnede izlerken kafamda bir şeyler yazma fikirleri oluşturdu bu performans. Gittiğimiz her yerde, televizyonlarda, hatta sosyal ağlarda ve hatta barlarda bile artık tahammülü kalmayan birbirinin aynısı Serdar Ortaç, Gülşen, Demet Akalınlar hiç durmadan dönüp dönüp çalarken, dün her şeyden sıyrılıp müzik ziyafeti çektik resmen Hayal Kahvesinde.
Neler yazabilirim, neleri unutmamalıyım, neleri kaçırmayayım derken aklıma geldi, Hıncal Uluç’un uzun zaman önce Q Jazz bardaki Nez’den bahsedişini bir Show Girl nasıl olur diye resmen ballandıra ballandıra anlatışını okur, çok merak ederdik. Şu an Nez diyebiliyoruz o zaman adını bile aklımızda tutamıyorduk. Q jazz barda eminim muhteşem bir program ve şov sergiliyordu ki ondan bir show girl diye ısrarla bahsedip duruyordu.
Bihter bir show girl değil asla ama bir süper star… Hamurunda starlık var çok doğru lafmış gerçekten. Seçilen parçalar, sahne hakimiyeti, samimiyet, içtenlik , ses, performans, kondisyon ne ararsan okey…
Diğer yarışmacılar evlerinde tırnaklarını yerken yarışma gününü sayarken canlı yayından önceki gün bu nasıl bir rahatlık, kendine güven ve kaygısız sahne performansıdır anlamak mümkün değil. Mutlaka izlemeniz gerekiyor.
Kadın sesi ile Michael Jackson, Bon jovi performansları harika…Ayrıca Don’t Let Go, Because Of You ve Fighter nefisti. Please ! Don’t stop the music performansı akıllara zarar.

bihter erkmen

Yarışmada dikkat edin şarkı ve sahne biter bitmez bir garip çocuksu ifade ve alık bir hal geliyor Bihter’in yüzüne müzik bitip sessizlik çökünce. Etrafa böyle bir garip bakıyor. Neler yaptım acaba der gibi. Kendisi de söyledi çünkü sahnede bambaşka birisi oluyor. Dünyayı görmüyor gözü..
Çok beğendik gerçekten, bu performansı Bursa haricinde mutlaka etkinliklerde takip edin ve şehrinize geliyorsa kesinlikle kaçırmayın. Hayal Kahvesi Bursa size de kocaman bir BRAVO !!
Bihter şu an için Her Cumartesi saat : 22:00’de sahnede…..

Hayal Kahvesi :
FSM Bulvarı No:59
Nilüfer
BURSA
Telefon : 0 224 451 50 80

Reklamlar